Ajaloolise Läänemaa arheoloogia fond

Algatatud 2022. aastal Mihkel Tammeti poolt eesmärgiga eesmärgiga toetada arheolooge arheoloogiliste probleemuuringute läbiviimisel ja kogukonnaarheoloogia edendamisel ajaloolisel Läänemaal. Annetuste tegemisel kirjutage selgitusse: Läänemaa arheoloogia fond.
Stipendiumide ja toetuste konkursi korraldab ja otsused raha eraldamise kohta teeb fondi 5-liikmeline halduskogu. Halduskogusse kuuluvad:
  • Mati Mandel
  • Anton Pärn
  • Hardi Rehkalt
  • Kaire Reiljan
  • Urmas Vahur 

Erika, Indrek ja Õilme Ilmsalu mälestusfond

Algatatud 2008. aastal Ivo Ilmsalu poolt eesmärgiga toetada lastearstide koolitust ja täiendõpet.

Heikki Koorti heategevusfond

Algatatud 2021. aastal Heikki Koorti poegade Ken, Garry, Karl ja Gustav Koorti poolt isa Heikki Koorti (1955-2021) mälestuse jäädvustamiseks.
Heikki Koorti heategevusfondi eesmärgiks on toetada noorte spordi- ja huvitegevust.

Kadri Mälgu fond

Algatatud 2023. aastal Mati Sirkeli poolt ehtekunstniku Kadri Mälgu (1958-2023) mälestuse jäädvustamiseks. Kadri Mälgu fondi eesmärgiks on toetada end loominguliselt tõestanud või oma loometee alguses olevaid ehtekunstnikke.

Lembitu Kuuse fond

Algatatud 2022. aastal Heli Kuuse poolt spordireporter Lembitu Kuuse (1950-2017) mälestuse jäädvustamiseks. Lembitu Kuuse fondi eesmärgiks on  toetada silmapaistvate spordireporterite enesetäiendamist.  

Mait Agu fond

Algatatud 2006. aastal Tallinna Ülikooli kunstide teaduskonna koreograafia osakonna poolt Mait Agu (1951−1998) mälestuseks. Mait Agu fond toetab Tallinna Ülikooli kunstide teaduskonna koreograafia osakonna andekaid tudengeid ning noori tantsuloojaid.

Miina Härma fond

Algatatud 2014. aastal Eesti Segakooride Liidu poolt. Miina Härma fondi eesmärgiks on tunnustada isikuid ja kollektiive, kelle tegevus või looming on pälvinud laiemat üldsuse tähelepanu ning on suunatud eesti segakooriliikumise hüvanguks, edendamiseks ja arenguks.

Pärnu Linnaorkestri fond

Algatatud 2002. aastal Pärnu Linnavalitsuse poolt eesmärgiga toetada Pärnu Linnaorkestri kui professionaalse muusikakollektiivi püsimajäämist ja arengut.