EllexRaidla fond

Üldinfo

Asutatud 2007. aastal osaühingu Advokaadibüroo Raidla & Partnerid (praegune nimi EllexRaidla Advokaadibüroo) poolt eesmärgiga toetada Tartu Ülikooli õiguse eriala üliõpilaste õppe- ja teadustegevust.  Büroo on toetanud juuraõpinguid nii Eestis kui välismaal. Ellex Raidla Fondi stipendiumi aastatel 2007 – 2010 on saanud 24 üliõpilast summas 720 000 krooni. 2011. aastal 6 üliõpilast summas 12 000 eurot. Alates 2020. aastast toetame Eesti harjutuskohtu võistluseid, kus õigustudengid saavad praktilised oskused kohtuprotsessi jäljendamisest. Kohtuvõistlus aitab arendada ja proovile panna tudengite analüüsivõime, loogika, reaktsioonikiiruse ja retoorilised oskused teooria praktikaga ühitamisel
ELLEXRAIDLA FONDI STIPENDIUMID JA TOETUSED


Taotlejale

Ellex Raidla fond toetab harjutuskohtu võistluste läbiviijaid ning tublimaid osalejaid. Lisaks osalevad büroo partnerid kohtunikena suulistes eelvoorudes. Küsimuste korral ning taotluse esitamiseks palume pöörduda e-posti aadressil: contact@ellex.ee.


Ellex Raidla fondi halduskogu on 6-liikmeline: Ellex Raidla partner Gerli Kivisoo (esinaine); Tartu Ülikooli tsiviilõiguse professor, dr. iur. Irene Kull; Ellex Raidla partner ja Tartu Ülikooli tsiviilõiguse dotsent, dr. iur. Martin Käerdi; allfondi stipendiaat ja Ellex Raidla vandeadvokaat Gerda Liik; Tartu Ülikooli riigiõiguse lektor, dr. iur. Paloma Krõõt Tupay ning allfondi stipendiaat ja Ellex Raidla advokaat Kaisa Laidvee.

Rohkem infot Ellex Raidla Advokaadibüroo ja praktika võimaluste kohta veebilehel ellex.legal.
Meie tegemistega saad kursis olla ka Facebookis või Linkedin´is.